Viegls ceļš uz veselīgiem ieradumiem

Uztura bagātinātāju abonēšana ir gan ērta, gan praktiska.

Ka tas darbojas

sea

1. SOLIS

Kādi uztura bagātinātāji Jums ir nepieciešami?

Uztura bagātinātāji ir tieši tas, kā tas izklausās – noteiktu vielu papildināJums. Tie bieži ir vitamīni, minerālvielas, taukskābes, aminoskābes, pienskābes baktērijas vai augu ekstrakti. Viss, sākot no mūsu imūnsistēmas un beidzot ar smadzenēm, ir atkarīgs no tā, ko mēs ēdam un kā organisms uzsūc uzturvielas, taču tas, kā tieši Jums trūkst un kas tieši Jums ir nepieciešams saņemt vairāk, ir individuāla lieta. Tāpēc mēs radām produktus, kas ir pēc iespējas efektīvāki Jūsu organismam. Mēs izvēlamies sastāvdaļas, balstoties uz zinātnes atklājumiem. Tad mēs izmantojam tādas katras uzturvielas formas, kuras organismam ir visvieglāk sagremot un uzsūkt.

Jaunu ieradumu ietekme nav pamanāma uzreiz, tāpēc mēs esam izveidojuši mūsu uztura bagātinātāju abonēšanas plānu, lai Jūs varētu ātri ieviest izmaiņas laika gaitā. Kā pirmais solis ir izvēlēties produktus, kas vislabāk atbilst tam, ko vēlaties sasniegt.

2. SOLIS

Sākt abonēšanu

Vislabāk katru dienu bez pārtraukuma nodrošināt organismu ar vienādu uztura bagātinātāja devu. Mūsu abonēšanas veidi ir pielāgoti tā, lai Jums nekad nepietrūktu vai nerastos lieki uztura bagātinātāju krājumi.

Mēs uzskatām, ka uztura bagātinātāju lietošanai jābūt ērtai un vienkāršai. Tāpēc Jūsu vitamīni un minerālvielas tiek regulāri piegādāti tieši Jūsu pastkastītē.

3. SOLIS

Mainiet, atceliet vai pārtrauciet, kad vien vēlaties.

You can at any time change which dietary supplements you subscribe to, pause or end your subscription: no binding period, no purchase commitment.

Lapā Mans abonements varat viegli izdarīt savu personīgo izvēli vai sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, kas palīdzēs Jums pielāgot Grace uztura bagātinātāju lietošanu.

4. SOLIS

Vai Jūs pazīstat vēl citus cilvēkus, kuriem nepieciešami uztura bagātinātāji?

Kad atklājat, ka kaut kas Jums ir labs, bieži vien vēlaties to pašu dot arī saviem tuviniekiem. Mūsu abonementus ir viegli pielāgot, lai uztura bagātinātāju pietiktu visiem Jūsu ģimenes locekļiem.

Ērti un bez riska

Nepārtraukta piegāde tieši uz mājām
Uztura bagātinātāji tiek ērti piegādāti tieši Jūsu pastkastītē.

Pārtrauciet vai mainiet intervālu
Kad vien vēlaties, varat apturēt abonēšanu vai mainīt sūtījumu saņemšanas biežumu.

Nav saistoša perioda
Mēs nepiemērojam saistošu termiņu vai pirkuma saistības. Jūs varat atteikties no abonēšanas, kad vien vēlaties.

14 dienu atteikuma tiesības
Ja Jūs to pārdomājat, Jūs, protams, varat izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā pēc pasūtījuma datuma.