Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošanas nodaļa ar prieku atbildēs uz Jūsu jautājumiem par visu, kas saistīts ar mūsu produktiem un abonēšanu.

Klientu apkalpošana

Ja Jums ir kādi jautājumi, aicinām sazināties ar mums, vai arī varat pameģināt atrast atbildi zemāk.

E-pasts: info@gracewellness.lv
Tālr: 677 18163
Informācijas centrs ir atvērts darba dienās no plkst. 8.00 līdz 15.00.

Mans abonements

Grace Wellness uztura bagātinātāju abonēšanai ir jābūt vienkāršai. Tāpēc varat pārvaldīt savu abonementu un atjaunot produktu intervālus. Ir iespējams arī uz kādu laiku apturēt abonēšanu.

Jautājumi un atbildes

Abonements
Uzņēmumā Grace mums ir vairāki dažādi piedāvājumi attiecībā uz dažādiem mūsu produktiem. Jūsu abonēšanas veids ir atkarīgs no tā, kuru no piedāvājumiem esat izvēlējies. Informāciju par savu konkrēto piedāvājumu atradīsiet pasūtījuma apstiprinājumā vai sākotnējā rēķinā. Ja Jums ir jautājumi par abonementu, laipni aicinām sazināties ar klientu apkalpošanas nodaļu.

Jūs varat jebkurā laikā anulēt savu abonementu. Pēc abonementa anulēšanas sūtījumi vairs netiks sūtīti.
Vai esat sakrājis pārāk daudz kādu no mūsu produktiem? Mūsu abonēšanas intervāli ir noteikti, pamatojoties uz katra uztura bagātinātāja ieteicamo devu, bet, ja Jūs tomēr vēlaties mainīt intervālus, tas, protams, nav problēma. Mainiet intervālus paši, izmantojot Mans abonements, vai sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu, un mēs palīdzēsim Jums apturēt vai mainīt intervālus starp sūtījumiem.

Varat arī izmantot atteikuma veidlapu. Lejupielādējiet atteikuma veidlapu, noklikšķinot šeit.

Jūsu uztura bagātinātāji tiks piegādāti tieši uz mājām reizi divos mēnešos.
Līgums un atteikuma tiesības
Mēs piemērojam likumu par distances līgumiem un līgumiem ārpus uzņēmuma telpām (2005:59). Tas nozīmē, ka Jums kā patērētājam vienmēr ir 14 dienu atteikuma tiesības, sākot no dienas, kad saņēmāt pirmo sūtījumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atteikuma tiesības attiecas tikai uz pirmo sūtījumu, nevis uz abonementa kārtējām piegādēm.

Mūsu atpakaļnosūtīšanas adrese ir:
Scandinavian Good Business AB
A/K Nr. 130,
LV-1044

Ja vēlaties atgriezt preci, lūdzu, sazinieties ar klientu apkalpošanas nodaļu pa tālruni 677 18163, lai izvairītos no vairāku produktu vai rēķinu nosūtīšanas.

Attiecībā uz telemārketingu fiziski līgumi netiek parakstīti. Tiek veikts audioieraksts ar pārdevēja un patērētāja vienošanos. Šim audioierakstam ir tāds pats spēks kā rakstiskam līgumam, un tas ir nodrošināJums gan patērētājam, gan pārdevējam. Piekrišanā ieraksta veikšanai ir skaidri norādīti visi līguma noteikumi, un klients tiek informēts, kad sākas ierakstīšana.
Lai uzzinātu visus līguma noteikumus – noklikšķiniet šeit.
Tālmārketings
Ja Jūs interesē, kāpēc mēs Jums zvanām, Jūs iepriekš esat piedalījies tirgus izpētē, kampaņā vai veicis pirkumu. Praktiski visos tirgus pētījumos, kampaņās un pirkumos ir iekļauta informācija, ka Jūsu dati var tikt izmantoti trešo pušu vajadzībām, piemēram, mārketinga vajadzībām. Lai mēs varētu piekļūt Jūsu mobilā tālruņa numuram, Jums bija aktīvi jāpiekrīt šai informācijai, apstiprinot līguma noteikumus. Mēs, Grace Wellness, protams, ievērojam nozares noteikumus, ko cita starpā izstrādājušas SWEDMA un Kontakta, lai kļūtu par daļu no nozīmīgas nozares.
Ja vēlaties, lai Jūs tiktu izslēgts no Grace turpmākas saziņas pa tālruni vai e-pastu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@gracewellness.lv un norādiet vārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi, kuru vēlaties izslēgt.
Mēs uzņemamies atbildību par visu personisko informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, dzimšanas datumu utt. – ko Jūs mums sniedzat vai ko mēs saņemam pirkuma laikā. Mēs ievērojam Vispārīgajā datu aizsardzības regulā (GDPR) izklāstītos noteikumus. Vairāk par to, kā mēs apstrādājam personas informāciju, lasiet mūsu vispārīgajos noteikumos un nosacījumos.

Lai uzzinātu visus līguma noteikumus, noklikšķiniet šeit.

Lai uzzinātu visus līguma noteikumus – noklikšķiniet šeit.
Jautājumi par rēķiniem

Lai apmaksātu mūsu kampaņas piedāvājumus, izmantojiet rēķinu, kuru saņēmat kopā ar savu sūtījumu. Jūsu pasūtījuma numurs ir norādīts pasūtījuma apstiprinājumā, kas jums tiek nosūtīts pa e-pastu. Maksājuma termiņš ir atkarīgs no tā, ko esat iegādājies, un svārstās no 20 līdz 30 dienām. Tāpēc lūdzam jūs rūpīgi pārbaudīt katra sūtījuma maksājuma termiņu.

Atgādinājuma rēķins tiek nosūtīts tikai tad, ja Jūsu rēķina termiņš ir beidzies un Jūs to neesat apmaksājis. Maksājuma reģistrēšana parasti aizņem 1-3 darba dienas. Ja esat samaksājis tajā pašā dienā, kad bija samaksas termiņa beigu datums, un esat saņēmis atgādinājumu, varat to ignorēt.

Produkts un garantija
Mēs Grace Wellness pārdodam savus produktus pa tālruni un internetā. Mēs piedāvājam savus produktus tādos risinājumos, kas Jums kā patērētājam ir vislabākie. Ja esat izvēlējies abonementu, Jūsu produkti būs lētāki.
Grace Wellness ir Per-Arne un Claes tikšanās rezultāts. Kopš pagājušā gadsimta 60. gadu vidus profesors Per-Arne Öckerman bija publicējis gandrīz 400 zinātnisku darbu, galvenokārt uztura jomā, un bija Veselības un labklājības padomes eksperts, sagatavojot vispārīgus uztura ieteikumus. Tad viņš iepazinās ar uzņēmēju Claes Julin, kurš tāpat kā viņš interesējās par veselības nozari un varēja palīdzēt ar savu pieredzi produktu iepakošanas, ražošanas un izplatīšanas jomā. Viņi abi vēlējās palīdzēt cilvēkiem dzīvot ilgi un veselīgi un saskatīja nepieciešamību pēc zinātniski izstrādātiem uztura bagātinātājiem, kas būtu viegli pieejami pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Tā radās Grace Wellness.
Grace Wellness piedāvā uztura bagātinātājus, kuru pamatā ir zviedru pieredze un augstas kvalitātes sastāvdaļas. Mēs pārdodam savus produktus tikai abonementa veidā un piegādājam tos tieši Jūsu pastkastītē par cenām, ko var atļauties ikviens, tādējādi atvieglojot veselīgu ieradumu veidošanu.
Neatkarīgi no tā, vai mūsu rūpīgi atlasītās sastāvdaļas sastāv no Friend-of-the-sea sertificētas zivju eļļas, kas iegūta no dziļūdens zivīm, vai rūpīgi ekstrahētiem bioflavonoīdiem no Ķīnas citrusaugļiem, visu mūsu uztura bagātinātāju formula jau no pirmās dienas balstās uz zinātniskām atziņām. To ražošana notiek stingri kontrolētās ražotnēs. Tas viss tādēļ, lai Jūs kā patērētājs varētu uzticēties Grace Wellness produktiem.
Grace Wellness izmanto tikai vielas, kas iegūtas tā, lai nekaitētu dabai un cilvēkiem, un pēc iespējas vairāk izmanto dabiskas sastāvdaļas, kurām ir iespējams izsekot. Mēs kontrolējam visu procesu – no ražotnes līdz patēriņam.
Mūsu uztura bagātinātāji tiek ražoti rūpīgi kontrolētās un sertificētās ražotnēs un vienmēr satur augstas kvalitātes sertificētas sastāvdaļas – gan aktīvās, gan palīgvielas, kas nodrošina labāku mūsu uztura bagātinātāju uzņemšanu organismā.

Spiediet šeit lai lasītu par mūsu produktiem.