Kādi uztura bagātinātāji Jums ir nepieciešami
labākai veselībai?

Mēs vēlamies sniegt Jums iedvesmu veselīgam dzīvesveidam un padomu par to, kuri produkti ir piemēroti Jūsu mērķiem.

 

Tips and advice

sea

Sastāvdaļu saraksts

Uzziniet vairāk par mūsu sastāvdaļu īpašībām.

Astaksantīns ir atrodams, piemēram, aļģēs un lašos, un tieši šī viela piešķir lašiem rozā krāsu.
B6 un B12 vitamīni veicina pareizu enerģijas vielmaiņu, pareizu nervu sistēmas darbību un garīgo veselību. B6 un B12 veicina arī sarkano asinsķermenīšu veidošanos un imūnsistēmas darbību. Tie arī mazina nogurumu un izdegšanas sajūtu.
Cinks veicina normālu skābju līdzsvaru, ogļhidrātu vielmaiņu, kognitīvās funkcijas, DNS sintēzi, auglību un reprodukciju, kā arī normālu kaulu, nagu, ādas un matu struktūru. Cinks palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs un imūnsistēmas normālu darbību, kā arī aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa.

Varš veicina normālu enerģijas vielmaiņu, dzelzs transportēšanu, matu un ādas pigmentāciju, normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Magnijs palīdz mazināt nogurumu un veicina normālu enerģijas vielmaiņu. Magnijs veicina arī pareizu nervu sistēmas darbību, pareizu muskuļu darbību un veselīgu zobu un kaulu struktūras saglabāšanu.
Q10 ir vitamīnam līdzīga viela, kas atrodas mūsu šūnu “spēkstacijās” – mitohondrijos.
Žeņšeņs nodrošina gan fizisko, gan garīgo enerģiju un labsajūtu, palīdz labāk apgūt jaunas zināšanas un veicina modrību.
D vitamīns veicina kalcija un fosfora pareizu uzsūkšanos/izmantošanu. D vitamīns veicina normālu kalcija līmeni asinīs. D vitamīns palīdz uzturēt normālu kaulu struktūru, zobu un muskuļu darbību. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un ir svarīgs šūnu dalīšanās procesā.

Mūsu trīs pamatprincipi

Dabīgas sastāvdaļas
Mēs izmantojam tikai vielas, kas iegūtas veidā, kas nekaitē dabai un cilvēkiem, un izmantojam dabiskas sastāvdaļas, kuru izcelsme ir pēc iespējas labāk izsekojama, lai kontrolētu visu procesu – no ražotnes līdz patēriņam.

Augsta kvalitāte
Mēs vienmēr izvēlamies augstas kvalitātes sertificētas sastāvdaļas – gan aktīvās, gan palīgvielas, lai organisms varētu labāk uzņemt mūsu uztura bagātinātājus.

Papildu pozitīva ietekme uz veselību
Mēs vienmēr cenšamies kombinēt dažādas sastāvdaļas tā, lai tās pastiprinātu to savstarpējo iedarbību un nodrošinātu papildu efektu. Mēs to saucam par Multiple Effect Accelerator.

Par uztura bagātinātāju Grace

Atbildes uz jautājumiem par mūsu uztura bagātinātāju sastāvu

Uztura bagātinātāji ir pārtikas produkti, kas paredzēti ikdienas uztura dažādības papildināšanai un ir koncentrēti vitamīnu, minerālvielu vai citu vielu avoti. Vielai, kas raksturo uztura bagātinātāju, jābūt uzturvielai, piemēram, vitamīnam vai minerālvielai, vai citai vielai ar barojošu vai fizioloģisku iedarbību. Uztura bagātinātāji cita starpā var saturēt arī šķiedrvielas, aminoskābes, taukskābes un ogļhidrātus un kā arī citu raksturīgu vielu arī augu, garšaugu vai mikrobu.
Uztura bagātinātāji ir papildināJums daudzveidīgai un sabalansētai diētai un veselīgam dzīvesveidam. Dažādi faktori var izraisīt dažādu vielu nepietiekamu uzņemšanu. Ja daudz sportojat, Jums, piemēram, var būt nepieciešams papildus C vitamīns, lai veicinātu imūnsistēmas darbību. Ja esat vecāka gadagājuma cilvēks, Jums, īpaši tumšajos gadalaikos, var būt nepieciešams vairāk D vitamīna, lai saglabātu normālu kaulu struktūru. Uztura bagātinātāju lietošana uzturā ir veids, kā pārliecināties, ka saņemat pietiekami daudz svarīgu vielu.
Mūsu kvalitātes sistēma nodrošina, ka mēs un mūsu piegādātāji atbilst visiem svarīgākajiem standartiem un noteikumiem. Tas attiecas uz mūsu produktu sastāvdaļām, to sastāvu un tīrību, plašu zinātnisko dokumentāciju par sastāvdaļu ietekmi un produktu marķēšanu.

Mūsu uztura bagātinātāji ir higiēniski iepakoti un noslēgti. Tie tiek ražoti saskaņā ar visaugstākajiem iespējamajiem standartiem ar šādiem ražošanas iekārtas sertifikātiem: Mūsu uztura bagātinātāji ir higiēniski iepakoti un noslēgti. Tie tiek ražoti saskaņā ar visaugstākajiem iespējamajiem standartiem ar šādiem ražošanas iekārtas sertifikātiem: Pārtikas nekaitīguma standarts un pārtikas nekaitīguma vadības sistēmas standarts ISO22000:2005.

Mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu produktu izcelsmei un izmantojam tikai augstas kvalitātes un tīras sastāvdaļas no labi dokumentētiem piegādātājiem. Mums ir specifikācijas katrai sastāvdaļai, kā arī produktu sertifikāti un ražošanas dokumenti visiem uztura bagātinātājiem. Katrai piegādei ir pievienots analīzes sertifikāts, kas apliecina receptē iekļauto informāciju par tabletes/kapsulas fizikālajām īpašībām, dažu vitamīnu un minerālvielu ķīmiskajiem rezultātiem un mikrobioloģisko kvalitāti.

Tā kā mūsu uztura bagātinātāji satur zivju eļļu, tā ir sertificēta Friend-of-the-Sea eļļa un nāk no piegādātājiem, kuri izmanto ekoloģiski ilgtspējīgas zvejas metodes.

Uzņēmums pārdod uztura bagātinātājus, nevis recepšu zāles. Ir svarīgi izlasīt satura rādītāju. Produktu lietošanas instrukcijas ir ieteikums, un par uztura bagātinātāju piemērotību jāpārliecinās pašam klientam. Mūsu produkti netiek pārdoti, lai dziedinātu, ārstētu vai lai tiem būtu medicīniska iedarbība, bet tie ir un tiem jābūt tikai kā papildinājumam Jūsu regulārajam uzturam, un tos drīkst lietot jau veseli cilvēki. Uztura bagātinātāju lietošana var būt bīstama, piemēram, pārmērīga patēriņa, liela liekā svara, grūtniecības gadījumā vai lietojot uztura bagātinātājus kopā ar citiem preparātiem un medikamentiem, tāpēc lietotājiem pirms mūsu produktu lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Ja Jums ir alerģijas, pirms produkta pasūtīšanas/lietošanas izlasiet satura rādītāju. Tā Jūs varēsiet pārliecināties, ka tā sastāvā nav vielu, uz kurām Jūs varētu negatīvi reaģēt.

Ja Jums ir alerģija, pirms produkta pasūtīšanas/lietošanas izlasiet satura rādītāju. Šādā veidā Jūs varat pārliecināties, ka tas nesatur vielas, uz kurām Jūs varētu negatīvi reaģēt. Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām, jāievēro īpaša piesardzība.

Grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, nevajadzētu lietot mūsu Xantan un Reducer uztura bagātinātājus svara kontrolei, galvenokārt tāpēc, lai svara samazināšanās neietekmētu bērnu. Pastāv arī risks, ka Reducer sastāvā esošais žeņšeņs var ietekmēt bērnu un izraisīt paaugstinātu trauksmes sajūtu.

Uzņēmums tirgo uztura bagātinātājus, nevis recepšu zāles. Mūsu produkti netiek pārdoti, lai dziedinātu, ārstētu vai radītu medicīnisku efektu, bet tikai kā papildināJums Jūsu regulārajam uzturam, un tos var lietot jau veseli cilvēki. Uztura bagātinātāju lietošana var būt bīstama, piemēram, pārmērīga patēriņa, liela liekā svara, grūtniecības gadījumā vai lietojot uztura bagātinātājus kopā ar citiem preparātiem un medikamentiem, tāpēc lietotājiem pirms mūsu produktu lietošanas jākonsultējas ar ārstu.