Grace Wellness – vienkāršs veids, kā izveidot vērtīgus ieradumus

Uztura bagātinātāji, kuru pamatā ir augstas kvalitātes izejvielas un Zviedrijas pieredze.

Girl

Vita-C Plus

Zviedrijas zinātne un sastāvdaļas no visas pasaules

Grace Wellness piedāvā uztura bagātinātājus, kas balstīti uz zviedru pētījumiem un augstas kvalitātes sastāvdaļām. Mēs pārdodam savus produktus tikai abonementa veidā un piegādājam tos tieši Jūsu pastkastītē par cenām, ko ikviens var atļauties, lai Jums būtu viegli izveidot vērtīgus ieradumus.

Neatkarīgi no tā, vai mūsu rūpīgi atlasītās sastāvdaļas sastāv no Friend-of-the-sea sertificētas zivju eļļas, kas iegūta no siļķēm un anšoviem ar augstu tauku saturu, vai rūpīgi ekstrahētiem bioflavonoīdiem no citrusaugļiem, visu mūsu uztura bagātinātāju ražošana balstās uz zinātniskiem atklājumiem un ražošanu stingri kontrolētās iekārtās. Tas viss tādēļ, lai Jūs kā patērētājs varētu uzticēties mūsu produktiem.

Mūsu trīs pamatprincipi

Dabīgas sastāvdaļas
Mēs izmantojam tikai tādas vielas, kas iegūtas dabai un cilvēkiem nekaitīgā veidā, un izmantojam pēc iespējas izsekojamākas dabiskās sastāvdaļas, lai kontrolētu visu procesu – no ražošanas līdz patērēšanai.

Augsta kvalitāte
Mēs vienmēr izvēlamies augstas kvalitātes sertificētas sastāvdaļas (gan aktīvās, gan palīgvielas), lai organisms varētu labāk uzņemt mūsu uztura bagātinātājus.

Bonusa ietekme uz veselību
Mēs vienmēr cenšamies kombinēt dažādas sastāvdaļas tā, lai tās pastiprinātu to savstarpējo iedarbību un nodrošinātu papildu efektu. Mēs to saucam par Multiple Effect Accelerator.

Droši uztura bagātinātāji ar augstu biopieejamību

Grace Wellness piedāvā uztura bagātinātājus, kas ir ne tikai droši, bet arī viegli asimilējami Jūsu organismam. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes sastāvdaļas, kas iegūtas ar ilgtspējīgām metodēm un ir izsekojamas. Mēs piesaistām tikai tādus piegādātājus, kuru ražotnes ir sertificētas saskaņā ar starptautiski atzītām kvalitātes un drošības sistēmām GMP (atbilstība labai ražošanas praksei), BRC globālo pārtikas nekaitīguma standartu un ISO 22000 (pārtikas nekaitīguma vadības sistēma). Kopā tas nozīmē, ka mums ir kontrole gan pār mūsu produktu ražošanu, gan iepakošanu no ražošanas līdz patērēšanai.

Vieglāk dzīvot veselīgi

Lielākā daļa cilvēku zina, ka sabalansēts uzturs var nodrošināt mūs ar nepieciešamām uzturvielām. Tomēr ne vienmēr ir viegli pārbaudīt, vai mēs saņemam visu nepieciešamo. Dažkārt pietrūkst zināšanu, dažkārt – laika. Dažkārt mūsu vajadzības ir specifiskas, piemēram, kad mēs kļūstam vecāki vai intensīvi sportojam.

Ar Grace Wellness Jūs saņemat uztura bagātinātājus, kas tiek piegādāti Jūsu pastkastītē ar intervāliem, kurus nosaka atkarībā no nepieciešamā dienas patēriņa, un par cenām, ko var atļauties ikviens. Tas ļauj viegli izveidot labus ieradumus.

Grace – radusies no zinātnes un dedzīgas apņēmības

Grace Wellness ir Per-Arne un Claes tikšanās rezultāts. Grace Wellness ir Pēra-Arne un Klāsa tikšanās rezultāts. Kopš pagājušā gadsimta 60. gadu vidus profesors Per-Arne Öckerman bija publicējis līdz 400 zinātnisku darbu, galvenokārt uztura jomā, un bija Veselības un labklājības valsts pārvaldes eksperts, kas sagatavoja vispārīgus uztura ieteikumus. Tad viņš iepazinās ar uzņēmēju Claes Julin, kurš tāpat kā viņš interesējās par veselības nozari un varēja palīdzēt ar savu pieredzi produktu iepakošanas, ražošanas un izplatīšanas jomā. Viņi abi vēlējās palīdzēt cilvēkiem dzīvot ilgi un veselīgi un saskatīja nepieciešamību pēc zinātniski izstrādātiem uztura bagātinātājiem, kas būtu viegli pieejami pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Tā radās Grace Wellness.

Padomi un rekomendācijas

Kādi uztura bagātinātāji Jums ir nepieciešami?

Padomi un rekomendācijas par uztura bagātinātājiem un veselību.