Sastāvdaļu saraksts

Uzziniet vairāk par mūsu sastāvdaļu īpašībām.

A vitamīns veicina pareizu dzelzs vielmaiņu, uztur normālu gļotādu, normālu ādu un redzi, kā arī veicina pareizu imūnsistēmas darbību.
Astaksantīns ir atrodams, piemēram, aļģēs un lašos, un tieši šī viela piešķir lašiem rozā krāsu.
B6 un B12 vitamīni veicina pareizu enerģijas vielmaiņu, pareizu nervu sistēmas darbību un garīgo veselību. B6 un B12 veicina arī sarkano asinsķermenīšu veidošanos un imūnsistēmas darbību. Tie arī mazina nogurumu un izdegšanas sajūtu.

Bioflavonoīdi palielina C vitamīna uzsūkšanos aknās, nierēs un virsnieru dziedzeros.

Veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un mazina nogurumu un izsīkumu. Tas veicina arī normālu kolagēna veidošanos, kas ir svarīgs organisma asinsvadiem, kaulu struktūrai, skrimšļiem, ādai, smaganām un zobiem, un palīdz uzturēt normālu enerģijas vielmaiņu, lai palielinātu dzelzs uzsūkšanos, kā arī veicina nervu sistēmas normālu darbību un garīgo veselību.

D vitamīns veicina kalcija un fosfora pareizu uzsūkšanos/izmantošanu. D vitamīns veicina normālu kalcija līmeni asinīs. D vitamīns palīdz uzturēt normālu kaulu struktūru, zobu un muskuļu darbību. D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un ir svarīgs šūnu dalīšanās procesā.

Antioksidants E vitamīns aizsargā organisma šūnas pret oksidatīvo stresu.

Omega 3 taukskābes EPA un DHA veicina normālu sirds darbību, un DHA palīdz arī uzturēt normālu smadzeņu darbību un redzi. Pozitīvo ietekmi uz sirdi var panākt, dienā uzņemot vismaz 250 mg EPA un DHA. Pozitīvo ietekmi uz smadzenēm un redzi var panākt, dienā uzņemot vismaz 250 mg DHA.

Žeņšeņs nodrošina gan fizisko, gan garīgo enerģiju un labsajūtu, palīdz apgūt zināšanas un veicina modrību.

Jods veicina normālu: kognitīvo spēju uzlabošanos, enerģijas vielmaiņu, nervu sistēmas darbību un vairogdziedzera darbību,

K vitamīns veicina pareizu asins recēšanu un uztur veselīgu kaulu struktūru.

Kalcijs cita starpā veicina normālu asins recēšanu, enerģijas vielmaiņu, neirotransmisiju, kā arī palīdz uzturēt veselus zobus un veselīgu kaulu struktūru.

Varš veicina normālu enerģijas vielmaiņu, dzelzs transportēšanu, matu un ādas pigmentāciju, normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Hroms veicina pareizu makroelementu vielmaiņu un pareizu cukura līmeni asinīs.

Likopēns ir tomātu sarkanais pigments.

Magnijs palīdz mazināt nogurumu un veicina normālu enerģijas vielmaiņu. Magnijs veicina arī pareizu nervu sistēmas darbību, pareizu muskuļu darbību un veselīgu zobu un kaulu struktūras saglabāšanu.

Mangāns veicina pareizu enerģijas vielmaiņu, saistaudu veidošanos, uztur normālu kaulu struktūru un aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa.

Molibdēns veicina pareizu sēra aminoskābju vielmaiņu.

Mežrozīšu ekstrakts ir bagāts ar nepiesātinātajām taukskābēm un sterīniem.
Q10 ir vitamīnam līdzīga viela, kas atrodas un ir nepieciešama mūsu šūnu enerģijas ražošanā – mitohondrijos.
Selēns veicina normālu spermatoģenēzi un vairogdziedzera darbību, veicina normālu matu un nagu stāvokli un imūnsistēmas normālu darbību, kā arī aizsargā šūnas pret oksidatīvo stresu.
Cinks veicina normālu skābju līdzsvaru, ogļhidrātu vielmaiņu, kognitīvās funkcijas, DNS sintēzi, auglību un reprodukciju, kā arī normālu kaulu, nagu, ādas un matu struktūru. Cinks palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs un imūnsistēmas normālu darbību, kā arī aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa.

Mūsu trīs pamatprincipi

Dabīgas sastāvdaļas
Mēs izmantojam tikai vielas, kas iegūtas veidā, kas nekaitē dabai un cilvēkiem, un izmantojam dabiskas sastāvdaļas, kuru izcelsme ir pēc iespējas labāk izsekojama, lai kontrolētu visu procesu – no ražotnes līdz patēriņam.

Augsta kvalitāte
Mēs vienmēr izvēlamies augstas kvalitātes sertificētas sastāvdaļas – gan aktīvās, gan palīgvielas, lai organisms varētu labāk uzņemt mūsu uztura bagātinātājus.

Papildu pozitīva ietekme uz veselību
Mēs vienmēr cenšamies kombinēt dažādas sastāvdaļas tā, lai tās pastiprinātu to savstarpējo iedarbību un nodrošinātu papildu efektu. Mēs to saucam par Multiple Effect Accelerator.